error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Бесключевые системи запуску двигунів визнали смертельно небезпечними

Автор: Павло Березовець

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-15

New York Times опублікувала сумну статистику використання системи безключового запуску двигуна. За інформацією американських журналістів, починаючи з 2006 року, кнопка Start/Stop стала непрямою причиною смерті як мінімум 28 американців. Ще 45 постраждали в результаті отруєння чадним газом, що призвів у кількох випадках до пошкоджень головного мозку.

Надану виданням статистику не можна вважати офіційною, оскільки журналісти ґрунтувалися на публікаціях в ЗМІ. Як зазначає New York Times, судячи з описаних в пресі випадків, більшість постраждалих - літні власники Toyota і Lexus. Один з них - 75-річний американець Фред Шауб з Флориди. У минулому році він залишив автомобіль Toyota RAV4 в гаражі під власним будинком і через 25 годин був знайдений мертвим. Причиною смерті став чадний газ від працюючого двигуна автомобіля, який Шауб помилково вважав вимкненим.

Як зазначається в публікації, майже половина всіх продаються в США автомобілів вже «в базі» укомплектована системою безключового запуску двигуна, але причина трагічної статистики не в роботі самої системи. Водії, особливо старшого покоління, які звикли до традиційного ключа запалювання, забувають заглушити мотор, залишаючи автомобілі в гаражі.

На думку Міжнародного Співтовариства автомобільних інженерів, уникнути подібних смертей могли б бесключевые системи запуску зі звуковим сповіщенням, які попереджали б власників про те, що двигуни їх автомобілів все ще працюють. Але є й інші варіанти вирішення проблеми. Так, компанія Ford оснащує свої нові моделі системою, що автоматично вимикає двигун автомобіля, якщо він простоює протягом 30 хвилин, а брелоки не знаходяться в салоні.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 51
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Бесключевые системи запуску двигунів визнали смертельно небезпечними | Та4ани
0.014225