error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Велодень Київ 2018: маршрут і перекриття доріг

Автор: Єгор Карпов

Дата підготовки матеріалу: 2018-05-17

19 травня в Києві відбудеться традиційний Велодень — громадська акція велосипедистів у форматі параду центральними вулицями міста. Вже відомий маршрут параду 2018 і вулиці, які будуть тимчасово закриті для проїзду автомобілів та інших великих транспортних засобів.

Велодень — найбільше велособытие року, об'єднує людей за ознакою любові до велосипеда. Акція проводиться щорічно за затвердженим сценарієм — з 8 до 9 години ранку організовані колони велосипедистів з усіх районів Києва з'їжджаються вранці в центр, звідки потім стартує основний парад. Взяти участь може будь-хто, безкоштовно і без реєстрації, єдина умова — наявність велосипеда. Під час руху районних колон проїзд автотранспорту не обмежується, однак при проїзді перехресть і розв'язок поліція з супроводу колони може тимчасово зупиняти інші транспортні засоби.

Велодень 2018. Карта проїзду районних колон.

Дивитися всі маршрути на Google Maps

До 10 години районні колони з'їжджаються до місця старту параду — на Європейську площу. В 10:45 основний парад починає рух за маршрутом: Європейська площа — Поштова площа — Гаванський міст — Північний (Московський) міст — парк Муромець (Дружби народів). На Європейській площі рух автотранспорту буде заборонено з 9:30 до 11:30. На решті маршруту з 11:00 до 12:30 рух обмежать.

Маршрут Велодня 2018

Дивитися маршрут Велодня 2018 на Google Maps

Подробиці про Велодні 2018 вказані на офіційному сайті заходу та на сторінці у Facebook.

Фото під заголовком: bikeday.kiev.ua


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 49
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Велодень Київ 2018: маршрут і перекриття доріг | Та4ани
0.013301