error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Названі винні у зростанні цін на бензин в Росії

Автор: Григорий Янчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-06


www.bloemfonteincourant.co.za Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД) провів опитування наших співвітчизників про їх відношенні до зростання цін на пальне. У дослідженні взяли участь близько двох тисяч чоловік старше 18 років, при цьому не усі з них були водіями.
Іван Флягин

Нагадаємо, що за п'ять місяців поточного року вартість пального підскочила в середньому на 7,3%, у тому числі на 7,7% подорожчав літр АІ92 і на 7,9% — літр дизельного палива.

В першу чергу росіяни покладають відповідальність за це на нафтові компанії — так вважають 46%. Про те, що винен уряд висловилися 40% респондентів, 19% у всьому звинувачують власників АЗС, 12% — президента Володимира Путіна, 10% росіян грішать на західні країни, які ввели антиросійські санкції, а 9% — на Державну Думу і Раду Федерації. Підкреслимо, що на це питання відповідали всі респонденти без поділу на водіїв та «безкінних».


Про те, що причина зростання цін на бензин криється в економічній політиці російської влади впевнені дві третини опитаних — 66%. Частіше про це заявляють росіяни у віці від 45 до 59 років (73%).

На зовнішні фактори, як стимул подорожчання, вказали 21% опитаних, а серед молоді віком від 18 до 24 років так вважає лише третина 35%. Три чверті росіян (78%) переконані, що подальше зростання цін на пальне в цьому році буде продовжуватися. І тільки 5% респондентів висловили зворотне думка.

Примітно, що 83% респондентів вважають, що погіршення добробуту пов'язано саме з подорожчанням пального. Причому з них 43% вважають, що матеріальне становище погіршилося істотно, а 40% — незначно. 51% опитаних водіїв упевнені, що вони вже стоять на межі серйозних фінансових труднощів.

Опубліковано відео резонансного ДТП в Домодедово1905
«Знижку в 50% від штрафу продовжать понад 20 дней595

Відзначимо, що на тлі такого відчутного подорожчання пального з початку року в країні відзначено низький рівень інфляції — 1,6%. Як повідомляє «РБК», основними причинами ослаблення курсу рубля фінансові аналітики вважають підвищення світових цін на нафту (80 доларів за барель вперше за три з половиною року, а також зростання акцизів за рішенням уряду з початку року. У зв'язку з цим експерти стверджують, що ніякої провини нафтових компаній у подорожчанні бензину немає.

У той же час для утримання цін уряд Росії нещодавно все-таки вирішило знизити акцизи на паливо з 1 червня. Таким чином, акцизи на бензин впали на 3 тисячі рублів за тонну, на дизпаливо — на 2 тисячі. Крім того, уряд обіцяє при необхідності ввести ще ряд дполнительных оперативних заходів, щоб зупинити подальше подорожчання палива.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 42
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Названі винні у зростанні цін на бензин в Росії | Та4ани
0.011678