error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

З-за ЧС-2018 з футболу в столиці заборонений в'їзд автобусів

Автор: Григорий Янчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-06


 • ДАІ
 • ПДДИз-за ЧС-2018 з футболу в столиці заборонений в'їзд автобусів Заходи безпеки, вжиті владою перед Чемпіонатом світу з футболу на дорогах країни, торкнулися переважно автобусів та їх пасажирів.
  Максим Строкер

  На час проведення ЧС-2018 в Підмосков'ї на під'їздах до столиці встановили 30 знаків заборони в'їзду іногородніх автобусів, які не мають відповідним чином оформленого дозволу, — відзвітувала прес-служба ДБУ МО «Мосавтодор».

  — Найбільша кількість знаків встановлено на Каширському і Волоколамському шосе — по чотири щита, а також на П'ятницькому і Єгор'євському шосе (автодорога Москва-Єгорьєвськ-Тума-Касимов) — по три щита, — йдеться в поширеному повідомленні.

  Нагадаємо, що з 1 червня по 17 липня цього року в Москву мають право в'їжджати лише автобуси, що перевозять пасажирів за регулярним муніципальним, міжмуніципальним і суміжних міжрегіональних маршрутах, що проходять в межах міста, оснащені апаратурою ЕРА-ГЛОНАСС і отримали дозвіл на в'їзд від територіального органу МВС.

  Чемпіонат світу з футболу 2018 року пройде на території Росії з 14 червня по 15 липня. Ігри відбудуться на 12 стадіонах в 11 містах Росії: у Москві, Санкт-Петербурзі, Сочі, Казані, Нижньому Новгороді, Саранську, Самарі, Ростові-на-Дону, Волгограді, Калінінграді і Єкатеринбурзі.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 48
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  З-за ЧС-2018 з футболу в столиці заборонений в'їзд автобусів | Та4ани
  0.01567