error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Volkswagen припиняє виробництво автомобілів

Автор: Катерина Єфремова

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-07


Фото: www.autoevolution.com Вже в серпні компанія Volkswagen призупинить виробництво деяких своїх моделей. Автостроителю необхідно провести сертифікацію автомобілів у відповідності з новим екологічним стандартом WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure).
Вікторія Базылева

На минулому зібранні керівників Volkswagen глава компанії Герберт Дисс оголосив, що завод, розташований у Вольфсбурзі, змушений тимчасово припинити свою роботу. Причина зупинки конвеєрів — новий екостандарт WLTP, який набуде чинності на території Євросоюзу у вересні. До осені всі машини вже повинні бути сертифіковані.

– Лише в рамках марки Volkswagen нам необхідно провести тестові випробування більш ніж 200 версій різних моделей і отримати на кожну схвалення протягом дуже короткого проміжку часу. Щоб справитися з цим завданням, ми будемо працювати практично цілодобово, — сказав Герберт Дисс.


Як повідомляє видання Autocar, в першу чергу Volkswagen проведе сертифікацію найбільш затребуваних моделей. Ті ж автомобілі, що продаються не дуже активно, тимчасово знімуть з виробництва — вони пройдуть «атестацію» пізніше. Правда, про яких саме машинах йдеться — незрозуміло.

Додамо, що на російських продажах вимушену відпустку вольфсбурзького заводу ніяк не відіб'ється. Polo, Jetta і Tiguan випускаються на вітчизняних підприємствах в Калузі і Нижньому Новгороді, новітній Teramont — у Сполучених Штатах, а Touareg — в словацькій Братиславі. Єдиною машиною, яка поставляється в нашу країну з Німеччини, є Passat. Але його збирають у Вольфсбурзі, а в Емдені.

До речі, за підсумками минулого місяця російські продажі Volkswagen зросли на 26,8%. У травні шоу-руми дилерів покинули 9025 автомобілів. Всього ж з початку року автосалони передали покупцям 39 244 машини — на 21,5% більше, ніж у перші п'ять місяців минулого року.

Тривалий тест-драйв Volkswagen Jetta: «максі-Polo» або «міні-Passat»?36931
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 52
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Volkswagen припиняє виробництво автомобілів | Та4ани
0.020358