error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Що робити, якщо щітки склоочисника не справляються з розбився комахами

Автор: Олексій Подільський

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-07


photoshare.ru Літо — час коли скло та лакофарбове покриття машини машини атакують не тільки пісок і каміння з дороги, але і армії літаючих комах. І далеко не завжди «двірники» на лобовому склі справляються з ними. Чому так відбувається і як з цим боротися.
Максим Строкер

Типова картина: водій раз за разом бризкає на лобове скло омиваючої рідиною, включає щітки, а в результаті розплющені трупики комах прибираються лише частково, перетворюючись в розпливчасті, але неистребимые плями на прозорій поверхні. Чому так відбувається? Причин кілька.

Насамперед — самі «двірники». Вони можуть бути вже старими, зношеними і задубевшей гумою. З-за цього вони недостатньо щільно прилягають до скла і тому не всі забруднення захоплюють. Тому перший крок у справі поліпшення якості очищення — придбати нові «двірники».

Сила притиску щіток до поверхні скла залежить від стану пружин в «повідках». Якщо ці пружні елементи ослаблені, щітки, знову ж, не будуть як слід терти. Пружини слабшають і внаслідок природного зносу та з-за неправильної експлуатації. Наприклад, манери деяких автовласників залишати взимку «двірники» на стоянці піднятими — щоб не примерзали. Шкідлива «зимова» звичка розтягує пружини в повідках. Щоб «вилікувати» проблему досить замінити ці пружинки на нові. Коштують вони не дорого і досить легко змінюються самостійно.


Наступний нюанс в якості очищення стекол від комах — склоомиваюча рідина. Влітку багато водії заливають в бачок склоомивача просту воду — благо замерзнути там в цей час року не може. Однак вода для змивання комах — не найкращий варіант.

У теплу пору року в торговельній мережі з'являється безліч марок «літніх» склоомиваючих рідин. Деякі з них позиціонуються саме як призначені для боротьби з комахами. Насправді, далеко не всі вони відповідають заявленій ефективності проти останків літаючих змій. Однак у будь-якому випадку, вони більш ефективні ніж проста вода. Але якщо спеціальних «противонасекомных» рідин під рукою немає, а їхати крізь дзижчать рої треба, можна імпровізувати з підручними засобами.

Наприклад, можна додати в бачок з водою кілька столових ложок якого-небудь засобу для миття посуду. Така хімія містить поверхнево-активні речовини, які непогано справляються і з очищенням поверхні від залишків комах. Головне тут — не перестаратися з кількістю «добавки». Щоб з форсунок омивача лобового скла не вилітала піна!

Тест-драйв Toyota Land Cruiser Prado: найкращий «трактор»24527
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 57
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Що робити, якщо щітки склоочисника не справляються з розбився комахами | Та4ани
0.014483