error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

У Росії зросли продажі преміальних автомобілів

Автор: Марина Головко

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-07


Фото: www.carmag.co.za/ За підсумками минулого місяця обсяг російського ринку нових легкових і легких комерційних автомобілів збільшився на 18%. Продажі преміальних машин ростуть менш стрімко — у травні дилери реалізували 9996 представницьких авто, що лише на 9,3% більше, ніж у минулому році.
Вікторія Базылева

Щоб уникнути плутанини відразу обмовимося, що під преміальними марками ми маємо на увазі велику німецьку трійку — BMW, Mercedes-Benz і Audi — Cadillac, а також Lexus і Infiniti. Останніх, звичайно, можна назвати премиалами лише з великою натяжкою, оскільки по суті вони представляють собою перелицьовані «Тойоти» і «Ніссан» за краще задерті цінниками. Але раз навіть конкуренти приймають їх за «своїх», нехай буде так.

У травні з шести преміальних брендів зростання продажів продемонстрували п'ять. Обсяги реалізованих BMW збільшилися на 24%, Lexus — на 18%. Показники Infiniti, Cadillac і Mercedes-Benz нижче середнього результату по сегменту. У японців це +9%, а у американців і штутгартцев — +6%. Audi ж, на відміну від своїх суперників, котиться вниз — мінус 15% за підсумками місяця.

Найбільшим попитом серед преміальних машин у наших співгромадян користуються моделі Mercedes-Benz — в їх користь у травні зробили вибір 3234 людини. Слідом йде BMW — дилери баварської марки реалізували 2917 автомобілів. Замикає лідерську трійку, згідно з даними Асоціації європейського бізнесу (AEB), Lexus — 2080 одиниць. Автосалони Audi покинули 1318 авто, Infiniti — 324, а Cadillac — 123.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 58
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


У Росії зросли продажі преміальних автомобілів | Та4ани
0.014463