error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

«Автономія» Chery на півночі Москви

Автор: Павло Рудьківський

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-09


 • Стрічка новин«Автономія» Chery на півночі Москви 8 червня в Москві відбулося відкриття нового офіційного дилерського центру марки Chery «Чері Центр Автономія».
  Михайло Ростарчук

  Голова Ради директорів АТ «ЧЕРІ АВТОМОБІЛІ РУС» Саймон Шу у своїй промові на церемонії відкриття центру заявив, що «бренд Chery дуже молодий, його історія в Китаї налічує трохи більше двадцяти років, а в Росії він представлений тільки з кінця 2005 року, але за цей недовгий час ми встигли відчути абсолютно особливе ставлення російських покупців, і ми дуже вдячні їм за це. Дилерський центр марки — це місце зустрічі покупця з брендом, і відкриваючи новий автосалон, ми завжди прагнемо створити особливу атмосферу гостинності, наповнену духом відкриттів, успіхів та вдосконалення.

  Розширення дилерської мережі — одне з пріоритетних напрямків у розвитку бренду Chery в Росії. В даний час партнерська мережа бренду складається з 92-х підприємств.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 66
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  «Автономія» Chery на півночі Москви | Та4ани
  0.013207