error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Серійний електромобіль Porsche буде називатися Taycan і отримає запас ходу 500 км

Автор: Вікторія Левченко

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-11

Компанія Porsche офіційно оголосила назву нового електромобіля — Taycan. Його почнуть випускати серійно в 2019 році на новому заводі компанії в німецькому Цуффенхаузене.

Ім'я електричного первістка німецька марка озвучила на спеціальному заході в Цуффенхаузене, присвяченому 70-річчю першого спортивного автомобіля Porsche. Taycan, пояснили в Porsche, можна перевести як «молодий, енергійний кінь» і, як підкреслив голова правління Porsche AG Олівер Блюм, таку назву дісталося йому неспроста. «Наш новий електричний спортивний автомобіль сильний і надійний; це автомобіль, який може покривати великі відстані і уособлює свободу», - сказав Блюм

Porsche Taycan оснащується двома електромоторами сумарною потужністю 600 л. с. З місця до 100 км/год електричний спорткар прискорюється менш ніж за 3.5 секунди, а позначку в 200 км/год долає за 12 секунд. Заявлений запас ходу на одному заряді акумулятора - понад 500 км (по європейському циклу NEDC). Дизайнерським зразком для товарного автомобіля служить концепт Porsche Mission E, представлений у 2015 році на автосалоні у Франкфурті.

До 2022 році компанія планує інвестувати в електромобілі понад 6 мільярдів євро. Ця сума в два рази перевищує початкову. Близько 500 мільйонів євро будуть спрямовані на розробку варіантів і похідних Taycan», близько мільярда євро на електрифікацію та гібридизацію існуючого модельного ряду, кілька сотень мільйонів для розширення виробничих майданчиків, плюс близько 700 млн. євро на нові технології і зарядну інфраструктуру.

В даний час в Цуффенхаузене будується новий фарбувальний цех і складальний конвеєр. Це буде єдине місце, де компанія планує збирати Porsche Taycan. Крім того, керівництво марки планує розширити завод з виробництва двигунів і побудувати новий завод кузовів.

Джерело: Porsche


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 46
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Серійний електромобіль Porsche буде називатися Taycan і отримає запас ходу 500 км | Та4ани
0.014234