error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

В Україні продають заарештований неоретрокар Morgan з неймовірною біографією

Автор: Марина Піддубна

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-13

Автомобілі марки Morgan – це не просто засіб пересування, а пересувні предмети мистецтва. Топжир вже докладно розповідав, як збирають неоретрокары Морган, і чому їх проблематично купити, навіть при наявності потрібної суми.

Якщо коротко, щоб купити Morgan, спочатку потрібно оформити замовлення і чекати свою машину 1-1,5 року. В Україні Моргани зустрічаються вкрай рідко, хоча півтора-два десятки таких автомобілів можна нарахувати. Причому в їх числі і ультра рідкісні Morgan Aero SuperSports і Morgan 4.


Що стосується арештованого примірника, це Morgan Aero 8. Але його можна вважати ну дуже-дуже унікальним! По-перше, як ми розповідали раніше, цей Морган належав Давиду Жванії. Але, звичайно, це не робить автомобіль більш або менш ексклюзивним. Тут вся суть полягає в іншому. До арешту на даному авто часто пересувалася дружина Жванії. Власне, для неї і купувався ексклюзив.

Крім того, що це авто, як і інші Моргани, зібраний вручну та за 100-річної технології з застосуванням дерев'яного каркаса з ясена, саме для сім'ї українського політика Morgan Aero 8 обладнали автоматичною КПП. А тепер увага – на заводі в Англії ВПЕРШЕ в історії марки на цю модель встановили АВТОМАТИЧНУ трансмісію. У скільки це обійшлося навіть уявити складно, адже Morgan шанує свої традиції...

Тепер машина буде продана на державному аукціоні СЕТАХ. Як сказано в примітках, в комплекті немає ні ключів, ні техпаспорта. Стартова ціна — 3 168 200 грн. Скажемо прямо – забагато, особливо, якщо враховувати відсутність документів та ключів.

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

Автомобіль потрапив на аукціон як заставу по кредиту обанкроченному Діамантбанку, в числі яких був Давид Жванія.

Нагадаємо, нещодавно на аукціоні в Україні була виставлена на продаж раритетну Ferrari, яку відібрали за борги з аліментів.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 36
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


В Україні продають заарештований неоретрокар Morgan з неймовірною біографією</a></h1> | Та4ани
0.014623