error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Лідера КНДР улыбнул лімузин Дональда Трампа

Автор: Григорий Янчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-13

Велика політика, вона така – за очі говорити одне, а при особистих бесідах будувати підступні плани. Так було, є і буде не тільки в нашій країні, а й в інших державах. Штати неодноразово погрожували КНДР і Росії, але санкції та інші показові виступи не заважають «мирного співіснування» і ділення «пирога» на ласі шматочки.

Ще недавно Дональд Трамп називав лідера КНДР товстим коротышом і відмовляв у проведенні зустрічі з ним, а вже сьогодні вони прогулялися разом. В рамках зустрічі, в Сінгапурі, співробітники Секретної служби США відкрили двері президентського лімузина, відомого як The Beast («Звір»), після чого Трамп показав Кім Чен Ину салон автомобіля.

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

Невідомо, що сказав лідер Північної Кореї, але як пишуть американські ЗМІ, побачивши салон і почувши репліку Трампа, Кім посміхнувся. Що стосується підсумків зустрічі, за словами Трампа, зустріч пройшла краще, ніж хто-небудь чекав.

Зустріч Трампа та Кім Чен Ина

Якщо конкретніше, глави держав підписали угоду, яка таїть у собі 4 ключових пункту підсумку переговорів.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 35
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Лідера КНДР улыбнул лімузин Дональда Трампа</a></h1> | Та4ани
0.015897