error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

У Києві зняли золотий Bentley з обшитим крокодилової шкірою капотом

Автор: Микита Стець

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-13

Якщо ти регулярно заходиш до нас на Топжир, то напевно пам'ятаєш цей кабріолет Бентлі. Адже раніше цей же Bentley сфотографували біля пункту прийому металобрухту.

Зі зрозумілих причин залишитися непоміченим на такому авто фактично нереально, а тому не дивно, що він знову викликав бурхливі дискусії в соцмережах.

Автор знімків опублікував на своїй сторінці в Facebook, написавши, що Київ дивує його кожен день. Коментатори припускають, що насправді це не крокодиляча шкіра, а плівка з імітацією такої.

Однак, якщо придивитися, можна побачити сходинку, так і фактура аж надто природна. Тому ми не впевнені, що при затягуванні капота не постраждав жоден крокодил. Тобто, сміємо припустити, що це натуральна шкіра. Чи все ж ні?

А ось кузовні панелі затягнуті в плівку «під золото». Хоча, наших багатіїв не завжди зрозумієш. Може, там реально є золота «крихітка»...

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

Нагадаємо, ще до початку сумно відомих подій на Донбасі, частенько можна було зустріти золотий Бентлі з донецькими номерами. Правда, його часто бачили в столиці і за кордоном, а не в Донецьку.

І раз вже мова зайшли про Донбас, ось вам підбірка донецьких суперкарів, які в чималій кількості колесили по вулицях Донецька.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 39
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


У Києві зняли золотий Bentley з обшитим крокодилової шкірою капотом</a></h1> | Та4ани
0.012945