error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

ОСАГО хочуть оформляти без прив'язки до машини

Автор: Віка Іванченко

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-13


 • Суспільство
 • Страхування і налогиОСАГО хочуть оформляти без прив'язки до машини Прибрати фактор типу і моделі машини з системи розрахунку ціни поліса ОСАЦВ пропонують депутати Держдуми. Ця ідея багаторазово висловлювалася експертами вже протягом 10 років, однак «страхове співтовариство» кожен раз її успішно ховало.
  Максим Строкер

  —Взагалі пора прийти до системи, коли ОСАЦВ оформляється на конкретну людину-водія, а не на автомобіль, який управляється. Тому що страхується автоцивільна відповідальність конкретної людини, — заявив заступник голови ЛДПР голова комітету Держдуми рф Ярослав Нілов.

  Раніше стало відомо, що представники фракції цієї партії в парламенті країни працюють над поправками до законодавства про ОСАГО, згідно з яким мінімально можливий строк договору обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності повинен бути скорочений до однієї доби. Крім того, вони пропонують запровадити 10-відсоткову знижку при оформленні електронного поліса ОСАЦВ.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 40
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  ОСАГО хочуть оформляти без прив'язки до машини | Та4ани
  0.013823