error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Стала відома особистість власника кинутого на трасі спорткупе Aston Martin

Автор: Марина Піддубна

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-16

Редакції «Топжир» вдалося з'ясувати, хто є власником Aston Martin DB11, якого кинули на трасі Дніпро-Харків. Зазначимо, що ми вирішили написати про це не тому, що нам захотілося «покопатися в брудній білизні».

Навпаки, як і багатьом з вас (судячи з коментарів у Facebook), нам було цікаво дізнатися, хто ж вчинив незвичним для багатих українців способом – залишив під лобовим склом записку, яка пояснює, чому власник дорогого спорткупе кинув його на дорозі. Так, залишати місце ДТП – порушення. Але чи багато ви пам'ятаєте випадків, коли українські багатії надійшли таким чином, як власник Астона? У нас на пам'яті тільки зняті номери, тотальне «замилювання очей» і хамство.

Так, якщо вірити нашому джерела (а ми вважаємо його достовірним), власником кинутого Aston Martin є Здесенко Андрій, який входить в ТОП-100 найбагатших українців рейтингу Forbes і вважається одним із самих заможних жителів Дніпра. Відзначимо — немає підтверджень, що саме він був за кермом британського купе, і що саме він залишив записку. Але є незаперечні дані, що український мільйонера досить часто світився за кермом даного Aston Martin DB11.

Здесенко андрій – президент корпорації «Біосфера», яка займається виробництвом та дистрибуцією товарів господарського та гігієнічного призначення. Крім того, Здесенко займається fashion - і ресторанним бізнесом, а також розвиває власну мережу бутиків преміумкласу Charisma Fashion Group.

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

Незважаючи на багатомільйонні статки, його можна вважати публічною особою, інтерв'ю якого легко відшукати в Мережі і на YouTube. Також варто відзначити, що бізнесмен має досить нестандартним і тонким автомобільним смаком. Адже крім аристократичного Астона, у Здесенко, є (чи був) не менш ексклюзивний спорткар Alfa Romeo 8C Competizione початковою вартістю близько чверті мільйона доларів.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 84
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Стала відома особистість власника кинутого на трасі спорткупе Aston Martin</a></h1> | Та4ани
0.014153