error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

У Audi виявлені проблеми з гальмами та інші несправності

Автор: Микита Стець

Дата підготовки матеріалу: 2018-06-28


Фото Audi Росстандарт оголосив про узгодження програм заходів по проведенню добровільного відгуку відразу кілька моделей Audi — A4, A5, А6 і Q5. В одних машинах виявлені проблеми з електронікою, в інших — з гальмівною системою.
Іван Флягин

Сервісна акція поширюється на 728 автомобілів Audi A4, A5, Q5, А6, реалізованих з 2012 по 2017 рік. В якості причини відкликання вказується можливе проникнення вологи у електронні компоненти, що може привести до перегріву і несправностей додаткового насоса охолоджуючої рідини. У результаті не виключено оплавлення. На автомобілях безкоштовно замінять додатковий насос охолоджуючої рідини і оновлять програмне забезпечення блоку управління двигуна.

Крім того, під сервісну акцію потрапив 41 екземпляр Audi Q5, проданий в цьому році у зв'язку з несправностями поршнів задніх гальмівних супортів. Не виключено, що при гальмуванні у педалі збільшиться хід, а ефективність блокування задньої осі може бути знижена. На цих машинах слід прокачати задній контур гальмівної системи.

Офіційні дилери Audi проінформують власників зазначених авто про необхідність надати їх в найближчий дилерський центр для ремонту.

Нагадаємо, що днями німецький виробник представив оновлені седан Audi А4 і універсал A4 Avant 2019 модельного року.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 58
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


У Audi виявлені проблеми з гальмами та інші несправності | Та4ани
0.013078