error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Риб'яча кістка для Bosch Moskau Klassik

Автор: Марія Гавриленко

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-04


 • Фан зона
 • СтароходРыбья кістка для Bosch Moskau Klassik В Москві в сьомий раз пройшло ралі старовинних автомобілів Bosch Moskau Klassik, в якому брали участь півсотні унікальних автомобілів-олдтаймеров.
  Михайло Ростарчук

  Після гала-параду (перед глядачами пройшла вся автомобільна історія минулого століття) учасники пройшли захоплюючу тригодинне штурманське змагання на орієнтування і точність проходження маршруту. Цікаво, що перші на Bosch Moskau Klassik так звана дорожня книга змагання була написана з застосуванням легенди «Риб'яча кістка», досить широко поширеною в Європі і незаслужено рідко використовується російськими організаторами. Нагадаємо, ця легенда являє собою схему проїзду перехресть, де основний хребет «позначає рух через зустрічаються перетину і примикання доріг на маршруті ралі.


 • Легенда читається знизу вгору. Кожне з'єднання центральної лінії «хребта» з пов'язаними лініями позначає перехрестя. Кількість примикають ліній плюс лінія «хребта» на кожному «перехресті» легенди відповідає кількості можливих напрямків руху на перехресті на місцевості. У легенді вказуються всі зустрічаються на маршруті перехрестя, включаючи проезжаемые прямо, за винятком розв'язок з єдино можливим (або єдино дозволеним) напрямком руху перехресть, проезжаемых по головній дорозі, напрямок якої зазначено табличкою 8.13 (незалежно від наявності на даному перехресті працюючого світлофора).

  «Москвич 403» Довлатова продають за 410 000 рублей831
 • Moscow Classic Grand Prix: вперед у прошлое1138

  А після завершення випробування урочисто заїжджали в головні ворота парку «Сокольники» і, супроводжувані красунями-черлидершами, дефілювали по центральній алеї, а потім вишикувалися на Великому парковому колі.

  По закінченні фінішу «дорослого» ралі розпочалися змагання юних автоспортсменів на дитячих педальных машинках. Чудовий видовищний «мас-старт», а також спеціальні вправи у водійському майстерності під інтригуючими назвами: «Колія», «Ле-Ман», «Слалом» не залишили глядачів байдужими.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 42
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  Риб'яча кістка для Bosch Moskau Klassik | Та4ани
  0.031331