error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Citron зробив окуляри від морської хвороби

Автор: Микита Стець

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-05

Компанія Citroen випустила окуляри під назвою Seetron, які повернуть смак до подорожей», дозволивши забути про морської хвороби. Вартість новинки — 99 євро.

За словами розробників, дискомфорт від заколисування відчувають більше 30 мільйонів європейців. Окуляри Seetron допоможуть їм забути про цю проблему. Принцип роботи очок дуже простий. По суті, Seetron - це оправа без стекол з м'якого білого пластику, що містить кольорову рідина. Саме ця рідина та усуває конфлікт сигналів, що надходять у мозок від різних органів почуттів, відтворюючи лінію горизонту непомітних при рухах голови під час їзди в транспорті. Таких «вікон» у Seetron чотири. За рахунок цього очі прикриті не тільки спереду, але з боків. Сама ж рідина може перетікати як по горизонтальній осі (вправо-вліво), так і по сагітальній (вперед-назад).

Винахід Citron засноване на пристосуванні, спочатку розроблений для моряків. Як стверджує розробник, «рівень ефективності цього медичного пристосування, запатентованого і пройшов необхідні випробування, дорівнює 95%». Окуляри рекомендують надягати при перших ознаках заколисування, які, як з'ясувалося під час тестування, проходять вже через 10-12 хвилин. Цього часу достатньо для синхронізації сигналів, що надходять від вестибулярного апарату, з нерухомим предметом, на якому сфокусований погляд людини (наприклад, книзі чи на екрані смартфона). Потім окуляри можна зняти і насолоджуватися поїздкою.

Джерело: Citron


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 48
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Citron зробив окуляри від морської хвороби | Та4ани
0.016466