error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Переможець гонки «24 години Ле-Мана» Роман Русинів зібрав гоночний болід

Автор: Марина Піддубна

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-06


 • Фан зона
 • СпортПобедитель гонки «24 години Ле-Мана» Роман Русинів зібрав гоночний болід Роман Русинів, переможець головного добового змагання гонки «24 години Ле-Мана 2018» в класі LMP2, приїде в якості учасника на чотиригодинний етап Russian Endurance Challenge (REC). Захід пройде 7 липня на підмосковній трасі Moscow Raceway. Пілот буде ганяти на кит-каре Shortcut, зібраному його власними руками.
  Єрмолаєва Світлана

  Гонщик збирається стартувати в REC у складі екіпажу RScar motorsport на боліді під тим же номером 26, що і в «24 години Ле-Мана» в команді G-Drive Racing. До речі, Shortcut — це російський проект компанії DK Racing, який випускається у вигляді комплекту для збірки: купуєш, збираєш і мабуть за штурвал брати участь у змаганнях.

  Як розповів порталу «АвтоВзгляд» Роман Русинів, свій Shortcut він купив ще навесні. А після перемоги в «24 години Ле-Мана» уклав парі з засновником DK Racing, що збере цей автомобіль за 4 робочих дні або 32 години і встигне на чотиригодинну гонку. Чемпіон зізнався:

  По ходу складання мені довелося трохи повозиться з герметиком і заклепками і вирішити кілька складних моментів, але все-таки вдалося виграти спір, і тому ми з моїм Shortcut чекаємо всіх гостей на трасі Moscow Raceway, — прокоментував підготовку до марафону Роман Русинів.

  Нагадаємо, що після перемоги екіпажу G-Drive Racing в «24 години Ле-Мана 2018», комісія провела технічну перевірку і знайшла зміни в конструкції заправної машини на піт-лэйне. Як вже писав портал «АвтоВзгляд», екіпаж дискваліфікували, але команда збиралася подавати апеляцію.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 48
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  Переможець гонки «24 години Ле-Мана» Роман Русинів зібрав гоночний болід | Та4ани
  0.012444