error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Болгарська фірма Alieno випустить надпотужний гіперкар на електротязі

Автор: Саша Мельник

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-09

Фірма Alieno з Болгарії похвалилася рендерами і анонсувала характеристики «гіперкара майбутнього» — 5521-сильного карбонового купе під назвою Arcanum. Новинці обіцяна максимальна швидкість 488 км/год і вартість від 750 тисяч до 1.5 мільйонів євро.

Монокок, шасі, передній і задній підрамник Arcanum виготовлені з углеволоконного матеріалу, кузовні панелі з алюмінію. Нижня частина «візки», весь периметр монококи, а також зони деформації посилені кевларом.

Габаритна довжина «дводверки» - 5240 мм, ширина - 2180 мм, висота - варіюється від 1170 до 1270 мм Розмір колісної бази - 3100 мм Дорожній просвіт регулюється електроприводом від 60 до 160 мм Споряджена маса гіперкара - від 1620 кг.

Передбачено чотири версії гіперкара, залежно від яких він оснащується 12 або 24 електромоторами (від трьох до шести на колесо). Робота кожного індивідуально контролюється електронікою. Букви RP в назві означають Raw Power («неприборкана сила»), а цифра вказує на потужність установки: RP5 - 5221 л. с., 8800 Нм, RP4 - 4351 л. с., 7400 Нм, RP3 - 3481 л. с., 5920 Нм, RP2 - 2610 л. с., 4440 Нм.

Кожний з агрегатів індивідуально контролюється електронікою. Живляться електромотори від графенових літій-полімерних осередків та суперконденсаторів, що накопичують енергію при гальмуванні і використовуються для короткочасного збільшення потужності при різкому розгоні. Кількість модулів варіюється від версії гіперкара. При цьому як їх краще розмістити, що добитися ідеального розподілу маси і низького центру ваги, підкаже сам автомобіль. Як було заявлено, ємність акумуляторного блоку гоночної версії суперкара становить 60 кВт·год, трекової - 120 кВт·год і дорожньої - 180 кВт·год. Від 350-кіловатної станції батарея заряджається за 30 хвилин, від спеціальної зарядної станції Alieno (до 2700 кВт) - за 4 хвилини.

Гіперкар оснащений системою повного приводу з системою контролю вектора тяги і динамічним розподілом крутного моменту між кожним з коліс. Всього передбачено три режими їзди - Street, Track і Race, при перемиканні яких потужність силової установки перерозподіляється між передньою і задньою віссю. Максимальний запас ходу Alieno Arcanum - 1020 км. В гоночному режимі гіперкар може проїхати на одному заряді від одного до трьох кіл по Нюрбургрингу.

Розробники заявляють про «роботизованою підвісці» для кожного колеса і трьох гальмівних системах: гідравлічної, електромагнітної і повітряної. За доплату можна встановити парашут.

У списку оснащення карбонове рульове колесо, гоночні крісла з каркасом з вуглепластика, бічні дзеркала з п'ятьма камерами, распознающими особи і сітківку ока, система самодіагностики електроніки та комплекс активних систем допомоги водієві, який одержує інформацію від 17 камер, лідара, 8 радарів, GPS-приймача і IMU-сенсора.

Компанія Alieno заснована в 2015 році болгарським підприємцем Ахмедом Мерчевым. Назва бренду походить від італійського слова «alieno», що означає «іноземець». Вже спочатку команда збиралася навколо ідеї створення надпотужного електричного гіперкара. Arcanum - їх первісток. Назва моделі походить від латинського слова «арканум», що означає «таємниця таємниць». Це перший дводверний двомісний роботизований повністю електричний гіперкар.

«Alieno Arcanum є повністю електричним гіперкаром з майбутнього з жорстоким технічним перевагою, яке лежить в основі ДНК марки Alieno. Ця наша перша дебютна модель чітко відображає місію Alieno по створенню гіперкарів з чужорідними технологіями з майбутнього в сьогоденні. Alieno Arcanum не відповідає правилам, але створює нові, забезпечуючи надзвичайно захоплюючий досвід водіння і насолоди, тим самим впливаючи не тільки почуття, але і вашу душу», - сказав, анонсуючи новинку, засновник, генеральний директор фірми і головний конструктор Arcanum Ахмед Мерчев.

Джерело: Alieno


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 49
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Болгарська фірма Alieno випустить надпотужний гіперкар на електротязі | Та4ани
0.019402