error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Чому не можна купувати старі машини в офіційних дилерів

Автор: Марина Гончарук

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-09


Фото: www.automercia.cz Багато автомобілістів, підшукують собі транспортний засіб на «вторинці», з особливим інтересом вивчають пропозиції дилерів, які продають не тільки нові, але і «злегка» підтримані машини. І дарма: незважаючи на всі переваги угод з «офіціалами», автосалони краще обходити стороною. Чому — з'ясував портал «АвтоВзгляд».
Вікторія Базылева

Часи, коли дилери, скажімо, Toyota пропонували покупцям виключно «Тойоти» — як нові, так і вживані — давно пройшли. І хоча сьогодні на «трейд-ін» майданчику будь-якого поважаючого себе автосалону можна відшукати різні машини, асортимент «офіціалів» все одно не можна назвати широким. На онлайн-порталах, де розміщують свої оголошення «приватники», вибір у сотні разів більше.

Це, загалом-то, зовсім не дивно. Дилерам ні до чого забивати свої склади до відмови підтриманими автомобілями на будь-який смак і колір — попит на них зовсім невеликий. Та й до того ж спочатку «Трейд Ін» винайшли не для того, щоб «піднімати» додаткові гроші на машинах з пробігом, а як інструмент для стимуляції продажів нових авто. Так що навряд чи в осяжному майбутньому ситуація кардинально зміниться.


Фото: unvan.az

Перш ніж виставити старий автомобіль на продаж, дилеру необхідно провести ряд витратних процедур: здійснити повну діагностику, усунути виявлені дефекти, повернути машині «апетитний вигляд, розібратися з документами, організувати фотозйомку, розмістити оголошення і так далі. Наївно вважати, що після всіх маніпуляцій товар «влізе» помірний ціновий діапазон.

Прайси автомобілів з пробігом в автосалонах на порядок вище, ніж у «приватників». Адже хтось повинен покривати витрати, пов'язані з передпродажною підготовкою. Хитрі менеджери в гонитві за прибутком і похвалою начальства примудряються «навариваться» на одному і тому ж авто двічі. Першою жертвою стає колишній власник, у якого купують транспорт за копійки. Другий — майбутній, вимушений сильно переплачувати.

Чому, продаючи машину через аvito.ru і auto.ru можна залишитися і без грошей, і без авто158120
Фото: autoankaufspezialist.deКак дізнатися справжній пробіг машины139704

Купуючи машину з пробігом у «приватника», потенційний покупець завжди може поцікавитися у попереднього власника про те, в яких умовах авто експлуатувалось, як обслуговувалося. І навіть якщо продавець збреше, швидше за все, його видасть документація: сервісна книжка, замовлення-наряди та інші «папірці». Офіційні дилери ж без праці можуть підробити і їх.

Взагалі зв'язуватися з автосалонами куди небезпечніше, ніж з простими продавцями. Останні, як правило, не турбуються про яких-небудь дрібних огріхів. І вони готові скинути ціну у капота, якщо потенційний покупець щось помітить. «Офіціали» презентують «втомлений» автомобіль як «майже новий», замовчуючи про наспіх замаскованих дефекти.

Але куди страшніше той факт, що дилери приховують від своїх клієнтів і серйозні пошкодження. Вони без найменшого докору совісті «впарюють» навіть биті машини, криво відновлені після великих ДТП. В підтвердження тому історія гітариста групи «Арія» Сергія Попова, який купив у компанії «Рольф» смертельно небезпечний, як з'ясувалося пізніше, авто для дружини (детальніше тут).


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 55
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Чому не можна купувати старі машини в офіційних дилерів | Та4ани
0.013296