error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

LADA Priora все-таки залишиться на конвеєрі

Автор: Микита Стець

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-10


Фото АВТОВАЗ АВТОВАЗу вручили нове Схвалення типу транспортного засобу (ОТТС) на LADA Priora. Так що припинення виробництва цієї популярної моделі в черговий раз відкладається. Нагадаємо, що в цьому році її вже не раз проводжали в останню путь.
Іван Флягин

Незважаючи ні на що, LADA Priora буде випускатися до 6 грудня 2019 року. Саме стільки діє нове ОТТС, яке у Росії вважається основному документом, що дозволяє випускати той чи інший транспортний засіб.

Раніше в ЗМІ неодноразово з'являлася інформація, що «Пріору» в цьому році остаточно знімуть з конвеєра, оскільки вона отстуствовала у виробничому плані Автовазу.

Однак новий ОТТС на модель вдалося оформити після комплексу технічних доопрацювань автомобіля. Крім того, в документі зазначено, що збірка LADA Priora тепер може здійснюватися на трьох заводах — в Тольятті на Автовазі, в Аргуні на «Чечен-Авто» і в Казахстані в Усть-Каменогорську на «Азія-Авто».

Як писав портал «АвтоВзгляд», днями АВТОВАЗ повідомив про відкличний кампанії, яка охоплює 7220 моделей LADA XRAY. Причиною проведення сервісної акції став дефект в передній підвісці


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 30
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


LADA Priora все-таки залишиться на конвеєрі | Та4ани
0.017782