error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Як вибрати і купити запчастини для авто онлайн

Автор: Артем Герасимчук

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-11

Ще недавно більшість українців шукали запчастини для авто на ринках і в магазинах. Зараз же переважна більшість підбирають деталі для своїх машин в інтернеті. Підібрати запчастини онлайн зараз?

Як вибрати

Існує кілька методів підбору запчастин онлайн, які дозволяють відшукати потрібні варіанти максимально швидко і просто. Безумовно, першою справою потрібно володіти інформацією про те, які саме купити запчастини для авто необхідно.

Оскільки майже всі інтернет-магазини з продажу автозапчастин мають власні каталоги, то можна:

 • Підібрати автозапчастини з допомогою онлайн каталогів інтернет-магазину (по марці і моделі);
 • Купити запчастини для авто, підібравши їх за VIN-код.
 • Каталог запчастин зручний тим, що там відразу відфільтровані запчастини та деталі (кузовні, двигун, підвіска і т. д.). Крім того, є можливість одразу вибрати необхідний набір для проведення планового ТО.

  Більшість онлайн оригінальних версій каталогів є у вільному використанні (за винятком деяких марок авто), але саме підбір запчастин по ВИН дозволяє добитися максимально точного результату, вибравши саме ту деталь, що потрібно конкретно для вашого автомобіля. Тому підбирати за VIN-кодом завжди надійніше.

  Якщо ж замовляти автозапчастини через інтернет онлайн, вибираючи їх за марки/моделі, є ризик купити деталь, яка в підсумку виявиться непридатною. Так, гальмівні диски та/або колодки можуть пропонуватися в кількох варіантах для однієї і тій же моделі автомобіля, але в різних модифікаціях/комплектаціях. Наприклад, поширені випадки, коли покупець вибирає колісні диски для своєї машини, а в результаті, вже на СТО, з'ясовує, що на його автомобілі є датчик тиску шин, але він цього не врахував. Те ж стосується матеріалів.

  Оригінал або неоригінал

  Ціни на автозапчастини в інтернеті часто дешевше, ніж, якщо б купити запчастини в магазинах України. Але в будь-якому випадку може бути істотна різниця у вартості, що пояснюється походженням деталей/запчастин/аксесуарів.

   

  Загальновідомо, що так звані оригінальні авто запасні запчастини завжди дорожче, і іноді можуть коштувати вдвічі більше, ніж аналогічні, але неоригінальні. Чи варто переплачувати? Тут однозначної відповіді немає, але існує думка, що оригінал служить довше.

  Наша порада – вибирати перевірені інтернет-магазин автозапчастин для іномарок, радитись із продавцями і читати відгуки про запчастини пропонованих/розглянутих виробників. Одним з таких магазинів є massive.ua. Одне можна сказати точно – якщо ви плануєте незабаром продавати автомобіль і/або хочете привести його в товарний вигляд перед продажем, немає сенсу витрачатися на оригінальну автозапчастина.

  Складно вибрати?

  Якщо навіть найпростіші метод підбору для вас занадто важкі, можна скористатися спеціальною формою, яку досить просто заповнити, і співробітники онлайн магазину запчастин підберуть потрібні Вам запчастини для Вашого авто. Ще один плюс вибір і придбання деталей в інтернеті — доставка автозапчастин. Вам не треба навіть виходити з дому!


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


  Переглядів: 57
  Підписатись  Вас може зацікавити


  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  Як вибрати і купити запчастини для авто онлайн</a></h1> | Та4ани
  0.01471