error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Водії навчилися економити на штрафи ГИБДД

Автор: Віка Іванченко

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-12


 • ДАІ
 • ПДДВодители навчилися економити на штрафи ГИБДД Поліцейське відомство підрахувало, скільки штрафів водії отримали за першу половину року. Попутно з'ясувалося, що левову їх частку громадяни сплатили з 50-відсотковою знижкою.
  Максим Строкер

  МВС підвело підсумки за першу половину 2018 року в області виписування штрафних постанов автовласникам. Попутно підрахували і кількість грошей, зібраних з них таким чином.

  – У першій половині 2018 року співробітниками Державтоінспекції винесено 55,2 млн. постанов про призначення адміністративного покарання у вигляді штрафу, з них 54,1 млн. могли бути сплачені в розмірі 50%. Всього сплачено зі знижкою 31,9 млн., що становить 87 % від загальної кількості сплачених адміністративних штрафів 36,8 млн. Це свідчить про те, що переважна більшість водіїв та власників автомашин скористалося сплатою штрафу «зі знижкою», — повідомила офіційний представник МВС Росії Ірина Вовк.

  Можливість сплати штрафів за порушення ПДР в половинному розмірі протягом 20 діб з дня винесення постанови існує в російському законодавстві більше 2,5 років. На даний момент більшість водіїв освоїлися з цим активно користуються можливістю перевірити наявність штрафів через інтернет. Так, за даними МВС, якщо в першому півріччі 2017 році таких запитів надійшло понад 61 млн., то за аналогічний період 2018-го — вже понад 173,5 млн., майже в три рази більше.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 44
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  Водії навчилися економити на штрафи ГИБДД | Та4ани
  0.011808