error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

П'яних суддів почнуть карати кваліфіковано

Автор: Павло Лазарев

Дата підготовки матеріалу: 2018-07-12


 • ДАІ
 • ПДДПьяных суддів почнуть карати кваліфіковано Нижня палата парламенту ухвалила у другому читанні законопроект, внесений Президентом РФ Володимиром Путіним, завдяки якому якого розширюється набір дисциплінарних стягнень для представників суддівського корпусу.
  Максим Строкер

  Законопроект передбачає запровадження нової заходи дисциплінарної відповідальності судді за «істотне порушення положень закону Про статус суддів у РФ» або «Кодексу суддівської етики».

  Потрапляння у п'яному вигляді за кермом машини в полі зору співробітників ГИБДД або відеореєстраторів громадян, мабуть, самим безпосереднім чином стосується «суддівської етики». Стаття 6 вищеназваного «Кодексу» говорить, що «суддя повинен слідувати високим стандартам моралі і моральності, бути чесним, у будь-якій ситуації зберігати особисту гідність, дорожити своєю честю, уникати всього, що могло б применшити авторитет судової влади і завдати шкоди репутації судді». Ось президент і вирішив ввести додаткове, просто «жахливе» у своїй суворості покарання для тих, хто проштрафився служителів Феміди.

  Їм, коли поправки приймуть і вони набуде чинності 1 вересня 2019 року, буде загрожувати аж «зниження судді у кваліфікаційному класі, якщо суддя раніше вже піддавався дисциплінарному стягненню». Тобто, судді для «пониження в класі» потрібно проштрафиться неодноразово.

  Те, що судді у нас п'ють за кермом, давно вже не секрет ні для кого. Особливо допоміг у афішуванні неблаговидних справ водіїв у мантіях новий Адміністративний регламент ГИБДД. Він, нагадаємо, заробив 20 жовтня 2017-го року. До того моменту ця «біблія» співробітника ДІБДР забороняла складати протоколи і затримувати суддівських, що б вони не творили на дорозі.


  З тих пір для людей, від рішень яких залежать долі багатьох пересічних громадян Росії, «щось пішло не так» — дорожня поліція отримала можливість припиняти неблаговидное поведінку людей у мантіях. І майже відразу в пресі стали з'являтися повідомлення про «подвиги» служителів Феміди.

  Портал «АвтоВзгляд» у свій час висвітлював кілька подібних історій. Наприклад, що сталася 12 листопада 2017 року, коли суддя міського суду Азова Олександр Гудкин на своїй BMW X3 мало не вбив на «зустрічці» жінку на кросовері, а потім відмовився від проходження медобстеження. Вночі 13 листопада в Краснодарі Land Rover, на якому зазвичай пересувається суддя Прикубанского районного суду Георгій Єрмолов, на перехресті виїхав на червоний сигнал світлофора і відправив на той світ хлопця і дівчину в ВАЗ-2114. ЗМІ повідомляли, що водій позашляховика нетвердою ходою зник з місця ДТП, а через кілька годин він, нібито, «здався поліції». Ось тільки свідки події стверджують, що «здався» зовсім не той чоловік, який влаштував аварію, а якийсь сторонній громадянин. І так далі...

  Але вже взимку 2018-го Регламент ГИБДД щодо суддів підправили, і звіти про їх «витівки» за кермом у ЗМІ зійшли нанівець, оскільки тепер все шито-крито: зупинивши сидить за кермом суддю, будь він хоч «слюні», співробітник поліції тепер ні оглянути, ні відсторонити того від керування машиною не має права. А «страшне» покарання у вигляді пониження класу ще ні одного п'яницю в мантії від випивки за кермом не зупиняло.

  Тест-драйв Skoda Superb SportLine 4х4: замах на премиум8685
  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 46
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  П'яних суддів почнуть карати кваліфіковано | Та4ани
  0.014272