error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Кабмін дозволив використання нових засобів фіксації порушень ПДР

Автор: Єгор Карпов

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-03

Кабінет міністрів дозволив застосовувати засоби автоматичної фото - і відеофіксації порушень Правил дорожнього руху на дорогах.

Сьогодні, 3 жовтня, Кабінет міністрів прийняв рішення про впровадження технічних засобів визначення просторово-часових координат транспортного засобу, а також засобів автоматичної фото - і відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

У пояснювальній записці до постанови зазначено, що до сьогоднішнього дня контроль безпеки руху міг здійснюватися винятково за допомогою засобів дистанційного зміни швидкості руху транспортних засобів, таких як TruCAM або «Візир». Своїм рішенням Кабмін вніс зміни в Технічний регламент законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, а також перелік категорій, засобів вимірювальної техніки, що підлягають повірці, узаконивши технічні засоби з функціями фото - і відеофіксації в автоматичному режимі для фіксації порушень ПДР.

Очікується, що введення системи автоматичної фіксації порушень ПДР посприяє зниженню аварійності і кількості ДТП на дорогах. Крім того, збільшення попиту на такі технічні засоби позитивно позначиться на національних виробників.

Джерело: kmu.gov.ua


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Autoua.net"


Переглядів: 19
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Кабмін дозволив використання нових засобів фіксації порушень ПДР | Та4ани
0.012648