error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Українці створили амфібію УАЗ і аналог Хаммера

Автор: Єгор Карпов

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-05

Відвідувачі автофестивалю Old Car Land змогли побачити не тільки ретро-авто, але і пару цікавих саморобок. Українські умільці створили машини для самих складних умов.

Перший авто – справжня амфібія, причому побудована вона ще в 1980 році. В основі машини лежить ходова УАЗ-469, у нього ж запозичене і лобове скло. Ззаду звертає на сбя увагу відкрита площадка з тентом.

Амфібія УАЗ постійно удосконалювалася і врешті-решт її оснастили 3,0-літровим турбодизелем Mercedes OM606 на 174 к. с. Гребний гвинт дозволяє розвивати по воді 15 км/ч.

Позашляховик з назвою Jeep Shamir також використовує агрегати Mercedes-Benz і 3,0-літровий турбодизель. Його створили у Білій Церкві на шасі знамнитого Мерседес Унимог 404, так що хороша прохідність гарантована.

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

По дизайну авто більше нагадує не Джип, а пікап Hummer. У нього чотири двері і невелика вантажна платформа. Крім того, слід відзначити високий дорожній просвіт, великі ходи підвісок та позашляхові шини.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 15
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Українці створили амфібію УАЗ і аналог Хаммера | Та4ани
0.015034