error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Повернути відібрані «права» стане набагато складніше

Автор: Bалерій Мельниченко

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-15


Фото: Геннадій Черкасов Щоб повернути водійське посвідчення після того, як суд по тим чи іншим причинам перетворив порушника в пішохода, доведеться не тільки проходити медичну комісію і зубрити ПДР, щоб не схибити на іспиті, але і платити. Платити за боргами.
Юхим Розкін

В уряді все ж внесли зміни до переліку умов повернення водійських посвідчень автовласникам, позбавленим права управління транспортними засобами і вивісили їх на загальне обговорення. Згідно з документом, розміщеним на федеральному порталі проектів нормативних правових актів, повернути заповітне посвідчення вийде тільки за умови сплати усіх фінансових санкцій, що значаться за порушником ПДР.

При цьому, коли строк позбавлення «прав» підійде до кінця, водієві зовсім не обов'язково надавати в ГИБДД оплачені квитанції — співробітники поліції в автоматичному режимі встановлять, чи є у «лишенца» неоплачені дорожні грішки. Іншими словами, не погасив борги перед державою — продовжуй ходити пішки.


Фото: Артем Макєєв

Як вже було сказано, необхідність перездачі теоретичного іспиту в ДАІ, як і проходження медичної комісії перед поверненням «прав», нікуди не поділися.

– Та й у цілому процедура за повернення вилучених у судовому порядку в/у фактично не змінилася. При отриманні цієї держпослуги необхідно, щоб громадянин був чистий перед законом, про що свідчить відповідний нормативний акт, і ця умова просто знайшло своє відображення в правилах, — прокоментував порталу «АвтоВзгляд» прийдешні зміни юрист адвокатського бюро «Штум, Кабаев і партнери» Антон Кабаев.

На штрафстоянках Підмосков'я незаконно утримують машини граждан1234
При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


Переглядів: 22
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


Повернути відібрані «права» стане набагато складніше | Та4ани
0.013239