error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

На продаж виставлений унікальний шестиколісний Volkswagen

Автор: Олександр Панасюк

Дата підготовки матеріалу: 2018-10-16

У США на eBay виставили дуже незвичайний вен Volkswagen T1. Культовий мікроавтобус хіпі перетворили на шестиколісний сідельний тягач.

Незвичайний тюнінг Фольксваген виконали в 70-х роках, а за основу було взято автомобіль 1959 року випуску. Шестиколісний Volkswagen існує в єдиному екземплярі.

.adslot_S2 { display:inline-block; width: 336px; height: 280px; } @media (min-device-width:970px) { .adslot_S2 { width: 300px; height: 250px; } } .adslot_S2z { display:inline-block; width: 300px; height: 250px; } @media (max-device-width:970px) { .adslot_S2z { display: none; } }

У Фольксваген Т1 зрізана задня частина кузова і залишилася тільки двомісна водійська кабіна. Двигун розташований в районі середньої осі. Також авто отримав решітку радіатора в стилі американських вантажівок.

В добавок, спеціально для Volkswagen створили спеціальний напівпричіп, перетворив автопоїзд у справжній дім на колесах. У розкладеному стані він перетворювався у вітальню з терасою.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"


Переглядів: 16
ПідписатисьВас може зацікавити


Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти


На продаж виставлений унікальний шестиколісний Volkswagen | Та4ани
0.014728