error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти


Hosting Ukraine

Поліцейським довіряють все менше

Автор: Сава Фадеев

Дата підготовки матеріалу: 2018-11-09


 • ДАІ
 • КоррупцияПолицейским довіряють все менше Свіжий опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД) показав, що кількість довіряють поліцейським жителів Росії помітно знизилося.
  Максим Строкер

  Нове дослідження ставлення росіян до поліцейським, результати якого опублікував сьогодні ВЦВГД, було приурочено до Дня працівника органів внутрішніх справ, який відзначають 10 листопада. «Подаруночком» для керівництва правоохоронного відомства стало те, що кількість довіряють поліцейським жителів нашої країни різко впало відразу на 10% — з 67% у 2017 році до 57% в нинішньому.

  Відверте недовіра до співробітників відчувають зараз 35% респондентів, при тому, що рік тому їх частка становила 27%. Що стосується ставлення громадян до представників тих чи інших підрозділів, то максимальним довірою користуються транспортна поліція (65%), працівники чергової частини (63%) та дільничні инспектораы (61%).

  Працівники ГИБДД — серед найменш чесних, на думку громадян. Тільки 53% опитаних вважають їх гідними довіри. Гірше за цим показником лише слідчі зі слідчого департаменту МВС з результатом 50%.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".


  Переглядів: 13
  Підписатись  Вас може зацікавити


 • Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти


  Поліцейським довіряють все менше | Та4ани
  0.013313