або
error_outline
Увага: Функціонал сайту обмежений, оскільки Ви не авторизовані! Авторизиуйтесь, будь ласка, це всього декілька секунд.Зареєструватись або Увійти

Навіщо об'єднуються Ford і ber | Та4ани

Єгор Карпов / дата додавання: 2018-10-01 Єгор Карпов

Навіщо об'єднуються Ford і berФото: Ford Компанія Ford візьме участь у нещодавно відкритому міжнародному проекті SharedStreets (перекладається, як «відкриті дороги»). Ця цифрова платформа обробляє й аналізує дані про міських транспортних потоках. Новою системою користуються вже в 30 містах світу для управління дорожньою інфраструктурою.
Єрмолаєва Світлана

Разом з Ford в удосконаленні системи SharedStreets візьмуть участь компанії ber і Lyft. Американський автовиробник бере на себе розробку уніфікованої бази даних паркувального простору, яка так само буде аналізувати ситуацію на стоянках в режимі реального часу. Це дозволить узгоджено створювати і контролювати ціни на міський паркінг, а також підтримувати власників екологічно-чистих автомобілів.

Uber зможе забезпечити дані про швидкості руху автомобільних потоків в містах по всьому світу. Ця інформація буде, в тому числі, давати уявлення, на яких дільницях машини прискорюються, а де уповільнюють рух. На основі цього міська влада зможуть раціонально змінювати планування вулиць і робити їх безпечніше.

Компанія Lyft, яка створила сервіс, яким користуються приватні водії, щоб за помірну плату підвозити попутників, теж внесе свою лепту. Фахівці цієї фірми нададуть відомості про те, де більше затребуване таксі.

Крім усього іншого, SharedStreets створює базу для безпілотного транспорту майбутнього. Чи буде ця платформа затребувана в Росії, де поки всі дорожні рішення приймаються волюнтаристськи, абсолютно не зрозуміло.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 27
Перегляньте також:

Перший арабський спорткар зняли на дорогах
10 років потому: як змінилися популярні моделі авто з 2009 року
У Донецьку зняли автомобіль з автоматами на фарах
В Україні зняли рідкісний родстер BMW Z8 Alpina
Ательє Novitec доопрацювало суперкар Ferrari 812 Superfast
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!