або


Як отримати максимум економії і потужності авто на газовому паливі. ГБО YOTA RED | Та4ани

Єгор Карпов / дата додавання: 2018-10-02 Єгор Карпов

Як отримати максимум економії і потужності авто на газовому паливі. ГБО YOTA RED


Встановлення ГБО в наш час – це засіб першої необхідності, яке буквально рятує автолюбителів від величезних витрат на паливо. Рахуйте самі – при ціні на бензин А92 в мережі АЗС WOG у 32 грн. і ціною на газ там же в 15 грн. ОЧЕВИДНО, що газ на авто економить 15 грн. на кожному літрі. Це від 50 до 100 грн. в день, які будуть залишатися в кишені, а не в касі АЗС.

ГБО YOTA RED – ламаємо стереотипи

Встановлення газобалонного обладнання ціна ГБО має далеко не перше місце. Немає гарантії, що якщо ви поставите собі найдорожчий комплект, витрата палива буде мінімальний. Щоб домогтися максимальної корисності від їзди на газі, важливо поєднати два найважливіших фактори:

Не найдорожче, а ПРАВИЛЬНЕ обладнання + грамотний майстер, котрий вміє з ним працювати.

 

YOTA RED – це обладнання, яке користується величезною популярністю в Європі вже більше 10 років. Тому майстри вже давно до нього звикли, знають усі можливості та програмні функції блоку. Комплект включає польську електроніку і італійську механічну частину (редуктор і форсунки) – класичне і улюблене поєднання установників ГБО. Давайте детальніше зупинимося на можливостях блоку YOTA RED.

Минимальний витрата газу на YOTA RED

В системі YOTA RED використовується інтелектуальна система самонастроювання ISA 2. Основне її завдання – моніторити найменша зміна роботи двигуна і оптимізувати впорскування газу під ці зміни.

Як відбувається автоадаптація ISA2:

 • Після включення самонастроювання блок починає збирати карту бензинового упорскування. При цьому водій отримує зуковые повідомлення про правильність збору карти.
 • Як тільки карта буде зібрана, система автоматично перемикається на газ.
 • Тепер починається налаштування системи на підставі порівняння навантаження і швидкості роботи двигуна на бензині та на газі. Система автоматично модифікує газову карту функції обертання двигуна.
 • Постійна оптимізація паливних карт дозволяє системі розрахувати максимально точну дозування газу. Таким чином двигун споживає однакову кількість палива, і працює з однаковою потужністю як на бензині, так і на газі.

  Як добитися високої потужності на YOTA RED

  Ще один стереотип про встановлення газу – це втрата потужності авто на 5-10%. Як ця проблема вирішена ГБО YOTA RED? З допомогою комплексного використання програмних налаштувань та додаткових функцій. Перерахуємо кілька найбільш корисних з них.

 • Функція збагачення суміші при прискоренні і на високих обертах – комфортна їзда для любителів поганяти.
 • Корекція суміші при cut off – захищає від падіння тиску в редукторі при переході з бензину на газ на ходу.
 • Додаткова картка RPM – більше можливостей для коригування впорскування
 • Можливість коректного вибору джерела сигналу обертів двигуна, в тому числі і з датчика распредвала
 • Функція підігріву газових форсунок, коли температура редуктора менше 10 градусів –менше часу на прогрів системи в холодну пору року.
 • Можливість ручного коректування робочих параметрів в залежності від температури, подаваного газу і швидкості обертання двигуна – для тих, хто звик робити все самостійно
 • Використовуючи всі ці функції при налаштуванні ГБО 4 покоління Йота Ред можна навіть домогтися того, що в певних режимах їзди маші на буде вести себе на газу навіть краще, ніж на бензині. Головне – це не обмежувати себе кнопкою Автокалібрування, а витратити трохи більше часу на налаштування.

  На допомогу майстру

  У налаштуванні обладнання для майстра також дуже важлива форма відображення даних інтерфейс програми, наскільки вона зрозуміла, проста в навігації і управління. Адже це не тільки зберігає час на пошуки потрібних даних, але і нерви на їх обробку.

  Програма YOTA GAS 5 створена таким чином, щоб майстер інтуїтивно знаходить всі потрібні кнопки, тому що вони в нього завжди під рукою. Вбудований осцилограф дозволяє візуалізувати всі процеси роботи двигуна на одному екрані, що спрощує настройку. У блоці додано 25 видів форсунок і 3 види датчика рівня палива, тому він сумісний з будь-яким обладнанням, і майстру не потрібно гадати яке виставити в програмі.

  Газовий комп'ютер поміщений в металево блок, який защішает процесорну частину від пилу, вологи і окислення. Що стосується комплектуючих до блоку – це проста проводка без єдиного зайвого дроти, LED кнопка з індикацією рівня палива, надійний МАП-сенсор PS-02, на який виробник дає гарантію 2!!! року (установники ГБО зрозуміють).

  Виробник YOTA RED сміливо стверджує, що ще жодна обладнання в Україні не було таким простим і доступним. В це легко повірити, тому що ціна ГБО 4 покоління YOTA RED навіть нижче сдерднерыночной. При цьому заводська гарантія на нього становить 3 роки.


  При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Topgir"

  Переглядів: 46
  Перегляньте також:

  Оголошено українські ціни на флагманський кросовер Citroen C5 Aircross
  Розпродаж складу 2018 року Нового VW Passat та Passat Variant автосалону «КарпатиАвтоцентр»!
  Лімітований склад авто VW Touareg з вигодою 420 000 грн в автосалоні «КарпатиАвтоцентр»!
  У листопаді автовиробництво знову скоротилася
  Aston Martin і Cosworth випустили тысячесильный «атмосферник» V12
  Volkswagen викрили у продажу передсерійних автомобілів
  Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


  Зареєструватись або Увійти
  Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!