або


Продажі Ford Transit виросли на 40% | Та4ани

Костя Павлюк / дата додавання: 2018-10-09 Костя Павлюк

Продажі Ford Transit виросли на 40%Фото: Ford Компанія Ford підвела підсумки продажів свого комерційного транспорту за три минулі квартали цього року. З'ясувалося, що за цей час реалізація автомобілів сімейства Transit зросли на 40% порівняно з таким самим торішнім періодом. При цьому американці змогли реалізувати у нас за дев'ять місяців 8366 фургонів.
Єрмолаєва Світлана

Дивлячись на вересневі результати можна сказати, що тільки за останній місяць Ford продав 3230 різних «Транзитом» і підняв частку збуту на 25% щодо того ж часу річної давності. Бренд як і раніше продовжує зберігати лідерську позицію на російському ринку серед легких комерційних іномарок. Крім того, «фордівські» вантажівки за перший осінній місяць зайняли 60% вітчизняного ринку всіх вантажних авто з вантажопідйомністю до двох тонн.

Представники марки вважають, що таку популярність їх продукції забезпечила низька вартість володіння Ford Transit, посилаючись на дослідження агентства «Автостат» 2016 року. За результатами тих випробувань вартість одного кілометра пробігу автомобіля з короткою базою склала 14 рублів.

На сьогоднішній день Ford пропонує «Транзит» у 55 версіях. Базова продуктова лінійка представлена машиною з суцільнометалевим кузовом, автобусом і шасі. Ford Transit приводиться в рух 2,2-літровим турбованим дизелем в декількох варіантах з діапазоном потужностей від 125 л. с. до 155 «коней» — на вибір покупця.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 24
Перегляньте також:

За довгим рублем: як ГИБДД скасовує нештрафуемое перевищення швидкості на 20 км/год
Що загрожує водієві, закусывающему за кермом
У кросовера Lifan Myway з'явилися проблеми з електрикою
Чим зручні банківські мобільні додатки для тих, хто бере автокредит
Як списати штраф ГИБДД, заплативши один рубль
Які автокредити більше підходять російським автомобілістам
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!