або


5 Правил дорожнього руху, які порушують всі, незважаючи на серйозні штрафи і наслідки | Та4ани

Bалерій Кравчук / дата додавання: 2018-11-20 Bалерій Кравчук

5 Правил дорожнього руху, які порушують всі, незважаючи на серйозні штрафи і наслідкиФото: www.sestantelex.it Виїжджаючи на дорогу, випускник автошколи змушений переучуватися водінню за іншим, негласними Правилами, що йде врозріз із загальноприйнятими ПДР. На п'ять найпопулярніших водійських «законів», волюнтаристськи встановлених моторизованим суспільством, за порушення яких, між іншим, можна нажити серйозні неприємності, звернув увагу портал «АвтоВзгляд».
Христина Ізвєкова Плюс 20 км/год до дозволеної швидкості

Згідно ПДР, перевищувати максимально допустиму швидкість не дозволяється ні за яких умов. Так, є «нештрафуемые» 20 км/год, які можна сміливо «плюсувати» до поточної цифри на спідометрі. Але мало хто з водіїв пам'ятає, що ця похибка була введена виключно для того, щоб нівелювати точність показань комплексів автоматичної фотофіксації.

Цікаво, що сьогодні Кпап не передбачає покарання за перевищення швидкості до 20 км/год, однак це зовсім не означає, що користуючись стільки вдалою лазівкою в законодавстві, можна спокійно «топити» 78 км/год там, де дозволено не більше 60. А раптом ДТП? Або, не дай Бог, збитий пішохід? Водія, котрий ризикнув проігнорувати вимоги ПДР, в цьому випадку покарають за всією суворістю закону, хоча при дотриманні ПДР можна було б розраховувати на деякі поблажливості і потурання.


Фото: tula.bezformata.сомЗеленый, який жовтий

А чи багато рульових пригальмовує перед стоп-лінією, побачивши жовтий сигнал світлофора? Одиниці! В очах нашого брата жовтий — забороняючий, згідно з пунктом 6.2 ПРАВИЛ дорожнього руху, рух транспортних засобів — це той же зелений, на який неодмінно потрібно пролетіти, як в останній раз.

Любителям «встрибувати» в останній вагон нагадаємо, що згідно ст. 12.12 Кпап проїзд на заборонний сигнал світлофора — яким є не тільки червоний, але і постійний жовтий — карається штрафом в розмірі 1000 рублів. Торопыги, спіймані на цьому порушенні повторно, перераховують у скарбницю вже 5000 карбованців, а в найгірших випадках — і позбавляються своїх «прав» на термін до 6 місяців.

П'ять важливих негласних правил для водія, яких немає в ПДД112060
Фото: www.highcountrydefense.comЗа які дріб'язкові порушення ПДР можна позбутися прав238887Самый розумний

Водії, які вважають себе самими винахідливими і хитромудрими, не бачать сенсу вбудовуватися в довгу колону порядних рульових, які мають намір здійснити поворот (або розворот) за Правилами — їх доля нахабно «влазити» другим рядом, викликаючи негативні емоції у сусідів по потоку. І навіть штраф в 500 рублів за недотримання приписів дорожніх знаків або розмітки напоумити їх не може. Ну немає в Росії культури водіння і взаємоповаги, і нічого з цим не поробиш.

Поворотник загубився

«Перед початком руху, перестроением, поворотом (розворотом) і зупинкою водій зобов'язаний подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку», — говорить пункт 8.1 ПДР. Більше того, за це, здавалося б, невинне порушення, Кпап передбачає штраф у розмірі 500 рублів. Але кого це хвилює? У Росії поворотники «загоряються» у виняткових випадках — причому ці самі винятковості визначаються кожним драйвером самостійно.

Хто зліва, той крутіший

Поза населених пунктів, де дозволено рух зі швидкістю більше 80 км/год, автомобілістам пропонується триматися ближче до правого краю проїжджай частини і забороняється займати ліву смугу при вільних правих. За фактом же, крайній лівий ряд — улюблене напрямок гонщиків, яким нестерпно тоскно плентатися за порядними водіями, причому що за містом, що в місті. А адже і сьогодні це порушення карається рублем: порушення правил розташування авто на дорозі тягне штраф в 1500 рублів.


При написанні цієї статті було використано матеріали із сайту "Автовзгляд".

Переглядів: 17
Перегляньте також:

Оголошено українські ціни на флагманський кросовер Citroen C5 Aircross
Розпродаж складу 2018 року Нового VW Passat та Passat Variant автосалону «КарпатиАвтоцентр»!
Лімітований склад авто VW Touareg з вигодою 420 000 грн в автосалоні «КарпатиАвтоцентр»!
У листопаді автовиробництво знову скоротилася
Aston Martin і Cosworth випустили тысячесильный «атмосферник» V12
Volkswagen викрили у продажу передсерійних автомобілів
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!