Вибираємо запчастини на автомобільній розбірці | Та4ани

Олена Шевчук / 2019-03-29 Олена Шевчук

Вибираємо запчастини на автомобільній розбірці


Технічна підтримка автомобіля – основна умова його довгої та безпечної експлуатації. Кожен адекватний власник машини розуміє, що прийде момент, коли потрібен ремонт. З огляду на високу вартість автомобільних запчастин, представлених на прилавках автомагазинів, водіям доводиться шукати альтернативні варіанти.

Хорошим способом економії є покупка комплектуючих що були у вжитку. Такий товар надходить на ринок з автомобільних розбірок, де з машин, що не підлягають ремонту демонтують вцілілі деталі. Але з огляду на те, що комплектуючі вже експлуатувалися важливо навчитися вибирати якісні запчастини, які не впливають на безпеку керування транспортним засобом.


Яким компаніям варто вірити?

Щоб не витратити гроші на вітер важливо здобувати автомобільні комплектуючі на перевірених розборках які працюють в Україні. Кожен водій повинен розуміти, що для відкриття авторозбірки потрібен солідний статутний капітал, для закупівлі автомобілів в хорошому технічному стані. При цьому потрібно забезпечити нормальні умови зберігання демонтованих деталей. Особливо проблема актуальна для тендітних запчастин, таких як скло та декоративні елементи транспортного засобу.

Будь-яка відповідальна авторазборка, вкрай зацікавлена в наданні товару високої якості, через то що від цього залежить процвітання бізнесу у жорсткій конкуренції. Якщо вас цікавить сучасний автомагазин Тернопіль, що продає старі запчастини які зняті з транспорту що не можна відремонтувати, його можна знайти на сайті auto.ria.com. Так ви заощадите не тільки гроші, а й власний час. AUTO.RIA №1 серед сайтів автомобільної тематики на українському ринку. Завдяки потужній базі транспорту, тут кожен день відбуваються майже 1400 успішних угод. При цьому ви можете на тільки придбати запчастини або машину, а й продати своє стареньке авто.

Заощаджуємо на ремонті не на шкоду безпеки

Основною перевагою вживаних запчастин є доступна вартість. Але важливо враховувати, що не кожну поламану деталь можна міняти старим аналогом. Є ряд комплектуючих, які використовуються тільки в новому стані. Щоб не нашкодити транспортному засобу на авторазборках краще купувати такі деталі:

  • Елементи оптики. Єдине перед покупкою потрібно перевірити відсутність тріщин на корпусі та склі.
  • Декоративні деталі. Елементи, які використовуються в обробці салону, ніяк не впливають на безпеку керування.
  • Частини електричного обладнання. Котушка запалювання або стартер мають великий термін служби та тому часто такі деталі, що були у вжитку знаходяться в ідеальному робочому стані.
  • Певні елементи ходової системи. До вибору такої категорії комплектуючих потрібно підійти особливо відповідальна. Покупцеві потрібно, хоча б на мінімальному рівні вміти визначати їх робочий ресурс.

Позитивні сторони запчастин з розбірки

Під автомобільною розбіркою мається на увазі компанія, що займається демонтажем уцілілих деталей з транспорту що потрапив в аварію або не пройшов митний контроль. Такі комплектуючі є оригінальними, при тому, що їх вартість в рази нижче нових аналогів. Кожна деталь проходить всебічну перевірку перед надходженням у продаж, тому кількість браку зводиться до мінімуму.

Серед переваг придбання запчастин на розбірці варто виділити:

  • Доступну вартість. Автомобіліст може придбати оригінальну деталь від виробника за ціною значно нижче ринкової.
  • Максимальний асортимент. На сучасній розбірці можна знайти комплектуючі до автомобілів, давно знятих з поточного виробництва.
  • Швидкість покупки. Автовласникам не потрібно чекати поки нова деталь буде доставлена на склад магазину, що займає від кількох днів до кількох місяців.
  • Покупку кузовних деталей відповідно до кольору машини. На розбірці можна підібрати елементи кузова з ідентичним кольором до транспортного засобу що ремонтується.

Негативна сторона ненових запчастин

Серед основних недоліків придбання деталей на розбірці варто виділити:

  • Запчастини вже раніше експлуатувалися. Як би відповідальна продавець не ставився до перевірки комплектуючих, що були у вжитку, гарантувати що вони прослужать довго без поломок ніхто не може.
  • Мінімальний гарантійний термін. На вживані комплектуючі продавці завжди дають гарантію на установку. Це означає, що автомобіліст може встановити деталь та випробувати її на ходу, щоб переконатися в її працездатності. У випадку ж з гарантією від виробника вона триває рік, іноді більше.

Досвідчені автомобілісти стверджують, що покупка деталей що були у вжитку, на автомобільній розбірці, набагато безпечніше ніж придбання нових аналогів, вироблених в Китаї. Оригінальна деталь, навіть яка раніше експлуатувалася на іншому автомобілі прослужить довше ніж китайська підробка. Хоча остаточний вибір як раніше залишається за власником машини.

Переглядів: 5074
Перегляньте також:

Нове
Культовий японський авто 2000-х продають за ціною Логана
Нове
Продажі нових авто в Україні продемонстрували серйозне зростання
Нове
Самі заряджені кросовери порівняли в драгрейсинге (відео)
Нове
Легендарний суперкар Ferrari майже 20 років стоїть під відкритим небом
Нове
Новий Porsche 911 навмисне пошкодили заради мистецтва
Коментувати та оцінювати статті можуть лише зареєстровані користувачі!


Зареєструватись або Увійти
Коментарів ще нема. Ви можете бути першим!